+420 605 779 798 jana.ulehlova@tiscali.cz

O NÁS

Hledáte-li právě v Rumburku nebo jeho okolí někoho, kdo pro Vás spolehlivě povede Vaše účetnictví nebo daňovou evidenci, v účetní firmě Jany Úlehlové Vám dokážeme poskytnout přesně to, co potřebujete, a uzpůsobit své služby Vašim představám. Už více než dvacet let pracujeme pro své klienty z řad právnických i fyzických osob a kromě vysoce kvalitních služeb jim nabízíme i individuální a vstřícný přístup. Usilujeme o to, abychom Vás díky spolehlivosti svých služeb zbavili nadbytečné práce i starostí a vy jste tak měli čas na to, na čem Vám opravdu záleží. Protože se v oboru pohybujeme dlouhodobě, dokážeme svým zákazníkům pomoci i tam, kde jiní účetní tápají. Svou znalost oboru i související legislativy si nadto neustále aktualizujeme, ani naše oblast totiž přirozeně neuniká dynamičnosti doby a nepřestává procházet rychlým vývojem.

Do kompletního výčtu našich služeb je nutné kromě vedení účetnictví a daňové evidence zařadit také zpracování mzdové a personální agendy, podávání daňových přiznání, zastupování klientů před úřady nebo kvalifikované poradenství na všechna související témata. Spolupráci s námi můžete navázat jak jednorázově, tak dlouhodobě. Druhá možnost pro Vás přináší celou řadu výhod – kromě toho, že mnoho administrativních činností necháte v našich rukou a nebudete se jimi muset zabývat, budete o naší práci také pravidelně a podrobně informováni, třeba formou písemných přehledů o stavu Vašeho hospodaření, které Vám předáme v rámci našich účetních služeb. Zároveň se Vám už nikdy nestane, že byste nestíhali důležité termíny, jakým je např. termín pro podání daňového přiznání: v naší firmě na všechny z nich budeme myslet za Vás. Je samozřejmostí, že při své práci důsledně myslíme na to, abychom byli v souladu s platnou legislativou, ať už se staráme o Vaše povinnosti coby zaměstnavatele (pracovní smlouvy, vyúčtování daní, povinnosti vůči správě sociálního zabezpečení apod.), nebo jednoduše daňového plátce (korektní forma daňového přiznání aj.).

Na našich klientech nám záleží a je pro nás důležité dávat jim to patřičně najevo. Proto bude naše práce pro Vás maximálně přizpůsobená na míru a budeme ji odvádět s absolutní pečlivostí, stejně jako to posledních dvacet let činíme při práci s dlouhou řadou svých stávajících klientů. Doufáme, že s našimi službami budete stejně spokojeni jako oni. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Otevírací hodiny

Pondělí – pátek 8 – 15
V případě Vašeho zájmu se s Vámi můžeme po dohodě sejít i mimo naše otevírací hodiny.