+420 605 779 798 jana.ulehlova@tiscali.cz

NÁŠ PŘÍSTUP

Čím se řídíme při práci

Pro práci účetního je zcela zásadní naprostá preciznost a důslednost, díky které se Vám nikdy nestane, že by ve Vašich dokumentech vznikly mezery nebo že by v nich zůstaly věcné nebo formální chyby. Protože už za sebou máme více než dvacet let zkušeností, jsme zvyklí nepominout při poskytování svých služeb ani ten nejmenší detail. Neustále si také uchováváme široký přehled o svém oboru a o legislativě, která s ním souvisí, takže Vám dokážeme vedení účetnictví, daňové evidence, mzdové personální agendy poskytovat ve skutečně špičkové kvalitě. Protože nám ale na našich zákaznících záleží, nestačí nám, že je náš servis zcela v pořádku z odborné stránky, a snažíme se, abychom nezanedbávali ani lidskou stránku našich kontaktů s klienty. Dbáme proto na to, abyste měli dostatek příležitostí pokládat nám o našich službách jakékoli otázky a byli pečlivě informovaní. Naším cílem je i to, aby byl náš servis vstřícný a přátelský, zároveň ale naprosto diskrétní a založený na naší vzájemné důvěře. Zda se nám naše cíle daří, už necháme na Vašem posouzení. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Jak probíhá spolupráce

Spolupráce s našimi klienty může probíhat na pravidelné i jednorázové bázi. Na jejím začátku stojí naše osobní schůzka (tu si můžete předem domluvit i mimo naše stálé otevírací hodiny a je na Vás, zda se uskuteční v sídle Vaší firmy nebo přímo v naší kanceláři), během které si do detailu ujasníme, jaké služby od nás budete požadovat a v jakém rozsahu. Už předem Vás přitom poprosíme, abyste si nachystali podklady, které k naší práci budeme potřebovat. Pokud si u nás objednáte služby dlouhodobějšího charakteru, ať jde o vedení účetnictví a daňové evidence, mzdovou nebo personální agendu, budeme pro Vás samozřejmě výsledky naší práce pravidelně vykazovat. Zároveň se s Vámi dohodneme také na formě pravidelného předávání dokladů a dokumentů. Doufáme, že budete s našimi službami spokojeni!

Jak si objednat účetní služby

Dělá nám radost, pokud Vás výčet služeb naší účetní kanceláře v Rumburku zaujal natolik, že ve Vás probudil zájem se o nich informovat podrobněji. Chcete-li se nás vyptat na detaily našich služeb nebo zjistit, zda je možná specifická forma spolupráce a zároveň si rovnou dohodnout osobní schůzku, během níž si průběh naší spolupráce ujasníme podrobněji, můžete tak učinit pomocí následujících kontaktních údajů:

Osobní setkání je po předchozí domluvě možné uskutečnit i mimo naše pevné otevírací hodiny, na Vaše přání se můžeme sejít i v sídle Vaší firmy.

Těšíme se na Vás a doufáme, že s našimi službami budete spokojeni!