+420 605 779 798 jana.ulehlova@tiscali.cz

KONTAKT

Jsme tu pro všechny z Vás, kteří hledají spolehlivé vedení účetnictví a daňové evidence, mzdové a personální agendy a další související služby. Pokud si s námi chcete domluvit schůzku, ozvěte se nám prosím pomocí následujících kontaktních údajů.

Jana Úlehlová
IČ: 49117084

Novákova 1362/2
408 01 Rumburk 1

+420 412 334 191

+420 605 779 798

jana.ulehlova@tiscali.cz

www.ucetnictvi-rumburk.eu
Profil na Hledámúčetní.cz

Snažíme se, aby Vám naše služby pokaždé dokonale sedly a zároveň k nim přidáváme také vstřícný a diskrétní přístup. Doufáme, že Vám bude spolupráce s naší firmou vyhovovat!

Kde nás najdete v Rumburku

Účetní kancelář Jany Úlehlové v Rumburku se nachází ve výhodné poloze – od městského centra nás dělí jen železniční koleje a maximálně čtvrt hodiny chůze. Až se s námi budete chtít domluvit na detailech námi poskytovaných služeb, můžeme samozřejmě přijít až do Vaší firmy, rádi ale budeme i za Vaši návštěvu u nás. Pokud se k nám vydáte osobním autem, pravděpodobně nebudete mít nejmenší potíže v okolí zaparkovat; výhodné je však i využití veřejné dopravy. Z rumburského vlakového nádraží se k nám dostanete pěšky za pár minut, stejná je situace i v případě hlavního autobusového nádraží, které s tím vlakovým těsně sousedí. Ať už si zvolíte jakýkoli způsob dopravy, přejeme Vám šťastnou cestu a těšíme se na osobní setkání s Vámi!